El. Parduotuvės, Internetinės svetainės, Svetainių kūrimo įrankiai

Internetinės svetainės ar el. parduotuvės kaina 2022

Bene dažniausias klausimas iš klientų – kiek kainuoja elektroninės parduotuvės sukūrimas? Jeigu atvirai, tai tikrai sunkus klausimas nežinant kliento norų. Tipiškai internetinė svetainė / elektroninė parduotuvė gali kainuoti nuo 200 € iki 4 000 € ir daugiau. Tikslesnę kainą sužinoti galima išsiaiskinus kliento norus bei biudžetą. Kad labiau suprasti iš ko susideda internetinės parduotuvės kaina, išskirsiu pagrindinius aspektus, kurie sudaro bendrą sumą ir kaip kaina gali varijuoti.

Internetinės svetainės / el. parduotuvės kaina svyruoja nuo 200€ iki 4 000€ ir daugiau.

Pirmiausia kaina pradedama spręsti nuo to, ką norite sukurti: internetinę svetainę, elektroninę parduotuvę ar atnaujinti senąją svetainę. Reprezentatyvios internetinės svetainės – tai tokios svetainės, kuriose yra atvaizduojama įmonė, suteikiama informacija bei kontaktai. Pavyzdžiui: adokatų kontoros svetainė, baseino ar kitų pramogų informacinės svetainės ir pan. Tokios svetainės dažnu atveju gali kainuot mažiau nei elektroninės parduotuvės, kuriose yra pardavinėjami daiktai, integruota mokėjimo sistema ir kiti sudėtingi įskiepiai.

Kalbant apie klientus, kurie nori atsinaujinti bei “atsišviežinti” savo esamas intenetines svetaines, tai dažniausiai būna dizaino, funkcionalumo bei techninių dalykų atnaujinimas. Norima, kad svetainė atrodytų ir atitiktų tuometinius standartus. Tai visiškai natūralu prieš, tarkim, 4 metus kurtai svetainei, kuri gali atrodyti nebe patraukliai bei senoviškai, taip pat nepalaikyti būtinų funkcijų.

Kas įeina į kainą?

Į įprastos svetainės kūrimo kainą įeina reikiamų sukurti puslapių skaičius. Pagrindinis, Apie mus, Kontaktai – tai, vadinamieji, puslapiai. Kiekvienas iš jų reikalauja dizaino bei techninio darbo, kuris ir lemia kainos svyravimą.

Jūsų dizaino pasirinkimas taip pat turės įtakos kainai. Kuo sudėtingesnio dizaino norėsite, tuo plačiau teks atverti piniginę. Žinoma, svarbu pasitarti su internetinių svetainių kūrimo profesionalais dėl tam tikrų dizaino sprendimų. Jie jums gali patarti ar pasirinktas dizaino sprendimas pasiteisins ir, ar tai yra būtent tai, ko jūsų svetainei išties reikia.

Taip pat svarbu kelios kalbos bus jūsų svetinėje. Prie lietuvių kalbos galite pasirinkti anglų, rusų ir kitokių kalbų integravimą į savo svetainę. Toks kalbų pasirinkimas, savaime aišku, kainuos papildomai. 

Svarbu paminėti ir kitus papildomus svetainės įskiepius, kaip kontaktų formą, svetainės greičio optimizaciją ir panašiai. Šie papildiniai gali pagerinti vartotojo patirtį jūsų svetainėje, kas reiškia, klientas norės grįžti ir vėl.

Reprezentatyvios interentinės svetainės:

Jeigu nusprendėte, kad norite susikurti įprastą internetinę svetainę, reprezentuoti savo įmonę ar paslaugas, pasirenkant įprastas funkcijas bei paprastą dizaino modelį – tai savo biudžetą planuotis turėtumėte nuo 250 €. Jeigu planuojate įmonės ar individualią veiklą atspindėti patraukliau, galite rinktis iš sudėtingesnių funkcijų, užsienio kalbų, interaktyvaus dizaino pasirinkimų.

Internetinės parduotuvės kaina priklausys nuo to, kiek sudėtingai norėsite įgyvendinti savo idėją.

Labai svarbu savo norus išsiaiškinti su internetinės svetainės kūrimo komanda, kad būtų galima atrasti geriausią sprendimą. Ne visada iš pirmo žvilgsnio patrauklūs sprendimai tinka jūsų idėjai atspindėti. Išsiaiškinus savo auditoriją, galima efektyviau sukurti internetinę svetainę. Žinant kokie yra jūsų potencialūs klientai – lietuviai ar užsieniečiai, jauni ar vyresni žmonės, lengviau nuspręsti svetainės kūrimo klausimą. Todėl, reprezentatyvios internetinės parduotuvės kaina priklausys nuo to, kiek sudėtingai norėsite įgyvendinti savo idėją.

Šiuo metu esant tikrai elektroninių parduotuvių erai, svetainės kuriamos vos ne ant kiekvieno kampo. Todėl pasirinkimas ir kainų skirtumas gali būti milžiniškas. Internetinės parduotuvės kaina priklauso nuo joje sutalpintų produktų skaičiaus, dizaino darbų sudėtingumo, funkcijų įdiegimo.

El. parduotuvės kaina:

Įprasta internetinė parduotuvė, talpinanti iki 20 produktų su paprasta mokėjimų sistema, vienos kalbos pasirinkimu gali kainuoti nuo 300 €, dar priklausomai ar produktų pasirinkimai yra komplikuoti (variantai, spalvos, dydžiai ir pan.) Nuo čia kaina atitinkamai kyla, priklausant nuo to, kelios kalbos bus integruotos svetainėje be lietuvių (EN, RU, LV…), kokį dizainą nuspręsite pasirinkti (įprastą, sudėtingą ir pan.) ar svetainėje planuojamos tokios integracijos, kaip žemėlapis, kontaktų forma ir kitos. 

Atnaujinti svetainę yra naudinga, norint išlaikyti ar pritraukti naujų klientų

Svetainės atnaujinimas dažnas poreikis ilgai gyvuojančioms svetainėms. Natūralu, kad taip sparčiai augant internetinių svetainių populiarumui, daugėja ir naujovių. Ar tai būtų svetainės dizaino atnaujinimas, ar pritaikymas mobiliai svetainės versijai, ar slapukų taisyklių atnaujinimas – visus darbus galima patikėti internetinių svetainių kūrimo profesionalams. Šie, įvertinę esamos svetainės būklę, nuspręs, ar reikalinga perkurti į naują, ar galima tiesiog patobulinti kelis dalykus senojoje. Šioj situacijoj kainą nusakyti yra gana sunku, nes viskas priklauso kokie pakeitimai turi būti atlikti. Tai gali būti nuo 50 € iki 500 € ir, žinoma, daugiau, atsižvelgiant į poreikį ir galimybes.

Atnaujinti svetainę yra gana naudinga, norint išlaikyti ar pritraukti naujų klientų. Paprastesnis svetainės naudojimasis ar krovimo laikas gali turėti teigiamos įtakos klientų patirčiai.

Suprantama, kad kiekvieno kliento norai bei galimybės skiriasi. Visada galima surasti geriausią variantą abiejoms pusėms, aptariant realias galimybes. Internetinių svetainių kaina varijuoja labai dideliame diapazone, kuris išaiškėja labiau įsigilinus į pačią idėją ir norus. 

Labai svarbu suprasti ko reikia jūsų idėjai įgyvendinti – ar tai paprasta reprezentacinė svetainė, ar interentinė parduotuvė su specifinėm integracijom bei keliais šimtais produktų. Žinoma, kad svetainė taptų matoma ir sėkminga, vien jos sukurti neužtenka. Apie internetinių svetainių sėkmės ypatumus, galite sužinoti straipsnyje Internetinės parduotuvės sėkmė. 5 patarimai.

Jeigu norite susikurti svetainę ir jus domina jos kaina – galite pasinaudoti mūsų kainos skaičiuokle ir mes jums sugeneruosime orientacinę kainą.

Kiti kainos kriterijai:

  • Kaina svarstoma ir priklausomai nuo to, kiek skubus yra projektas. Jei norima svetainę išleisti greičiau nei per mėnesį – kaina taip pat gali kilti. 
  • Esant poreikiui redaguoti turinio tekstą ar nuotraukas. Prireikus taisyti nekokybišką, gramatinių klaidų turintį tekstą, gali būti taikomas papildomas mokestis. Tas pats ir su nuotraukomis. Tačiau, tai pasitaiko gana retai bei suma dažniausiai neviršija 30 €.

Visada galima surasti geriausią variantą abiejoms pusėms, aptariant realias galimybes

Suprantama, kad kiekvieno kliento norai bei galimybės skiriasi. Visada galima surasti geriausią variantą abiejoms pusėms, aptariant realias galimybes. Internetinių svetainių kaina varijuoja labai dideliame diapazone, kuris išaiškėja labiau įsigilinus į pačią idėją ir norus. 

Labai svarbu suprasti ko reikia jūsų idėjai įgyvendinti – ar tai paprasta reprezentacinė svetainė, ar interentinė parduotuvė su specifinėm integracijom bei keliais šimtais produktų. Žinoma, kad svetainė taptų matoma ir sėkminga, vien jos sukurti neužtenka. Internetinių svetainių sėkmės ypatumus galite sužinoti straipsnyje Internetinės parduotuvės sėkmė. 5 patarimai.

Jeigu norite susikurti svetainę ir jus domina jos kaina – galite pasinaudoti mūsų kainos skaičiuokle ir mes jums sugeneruosime orientacinę kainą. Mes esame atvirti įvairioms idėjoms ir užmojams.